17/03/2013 - «Спартаківський» «Фаворит» зібрав медальний урожай Відкритого чемпіонату Львівської області з боксу

Протягом чотирьох днів із 13 - 16 березня,  у боксерській залі Національного університету «Львівська політехніка» вирували баталії Відкритого чемпіонату Львівської області з боксу серед юніорів 1997-1998 років народження.

Участь у змаганнях взяли 142 боксери, які представляли клуби та спортивні школи Львова, Стрия, Борислава, Жидачева, Червонограда, Яворова, Мостиськ, Золочева, Судової Вишні, Сколе. Також приїхали юні майстри шкіряної рукавички із сусідніх Закарпатської та Волинської областей.

Учасники змагань змагалися у 14 вагових категоріях. Для того, аби зійти на найвищу сходинку медального пєдесталу боксерам потрібно були перемогти у Щоб стати трьох поєдинках.  

Приємно, що представники Львівського ФСТ «Спартак» (ДЮСШ «Фаворит») теж взяли участь у чемпіонаті. Загалом «спартаківських» боксерів було девятеро, а семеро з них стали переможцями та посіли місця на медальному пєдесталі пошани. Відтак, юні представники «спартаківської» ДЮСШ «Фаворит» здобули дві «золоті» медалі – Дацко (вагова категорія 75 кг); Мартон (80 кг); три «срібні» – Цвик (50 кг); Далекорей (54 кг); Когут (60 кг), а також дві «бронзові» нагороди – Баїк (52 кг) та Умриш (52 кг).

Отож, старший тренер Зорян Шевадзуцький сформує з чемпіонів збірну команду Львівщини, яка захищатиме честь регіону на всеукраїнських змаганнях. Головний чемпіонат країни відбудеться 6-12 квітня у Харкові. За його підсумками найсильніші боксери України цього року виступатимуть на юніорському чемпіонаті Європи та світу.

Чемпіони Львівської області з боксу серед юніорів 2013 року:

44 кг. Матящук Дмитро – ЛУФК (Волинська область)

46 кг. Маркевич Олег – «Колос» (м. Львів)

48 кг. Точинський Олег – СДЮШОР «Берізка» ( м. Львів)

50 кг. Тишковець Андрій – ЛУФК (Волинська область)

52 кг. Гулієв Ельшан – СДЮШОР «Берізка» (м. Львів)

54 кг. Черкасов Дмитро – «Гетьман» (м. Львів)

57 кг. Самарчук Тарас – ДЮСШ «Шахтар» (м. Червоноград)

60 кг. Домарацький Захар – «Південний» (м. Львів)

63 кг. Павляк Олег – ДЮСШ «Гладіатор» (м. Борислав)

66 кг. Ферій Петро – «Гетьман» (м. Львів)

70 кг. Глушко Дмитро –  СДЮШОР «Берізка» (м. Львів)

75 кг. Дацко Ярослав – ДЮСШ «Фаворит» (м. Стрий)

80 кг. Єгоров Дмитро – СДЮШОР «Берізка» (м. Львів)

+80 кг. Мартон Роберт – ДЮСШ «Фаворит» (м. Львів – Закарпатська область)

Мстислав КОЦЬКИЙ-БОБЯК