11/03/2013 - «Спартаківці» Христина Джангобекова та Владислав Гуркало «срібні» призери Універсіади України

Приємні звісточки надійшли до міста Лева з Дніпропетровська, де з 3 по 7 лютого вирували баталії ХІ Універсіади України. У складі команди бадмінтоністів Львівського державного університету фізичної культури, честь якої захищали студенти ЛДУФК Гуркало Владислав (23гр. ФФВ), який також представляє Львівське ФСТ «Спартак» (ДЮСШ «Верховина»), Книш Іван (5 курс. ФФВ), Джангобекова Христина (44гр. ФФВ), яка представляє Львівське ФСТ «Спартак» (ДЮСШ «Верховина»), Задніпровська Ілона (34гр. ФФВ) під керівництвом тренерів Оксани Гречанюк та Івана Каратника наші спортсмени везуть до Львова «срібні» нагороди.

Зазначу, що бадмінтоністи змагалися за специфічною системою –  в одиночній, парній та змішаній категоріях. Тож саме за їх результатами й підраховувася командний залік.

Відтак, Владислав Гуркало посів 11 місце в одиночній категорії, 6 місце в парі та 9 місце в змішаній категорії. А Христина Джангобекова посіла 5 місце в одиночці, 6 місце в парі та 9 місце в міксті. А от Іван  Книш посів 16 місце в одиночній категорії, 6 місце в парі та 14 місце в змішаній категорії. Ілона Задніпровська стала 15-тою в одиночній категорії, 6 –тою в парі та 14-тою в міксті.

У підсумку серед вишів першої категорії ЛДУФК посів друге місце набравши 204 очки та пропустивши вперед лише ХДАФК (268 очок).

Мстислав КОЦЬКИЙ-БОБЯК