27/02/2013 - До чемпіонату України – готові!

З 23-24 лютого у Львові у приміщенні спортивного комплексу «Олімпік», що на ринку «Південний» відбувся чемпіонат Львівської області по версії W.P.K.A

Участь у змаганнях взяли близько 100 спортсменів з Львівської області, віком від 13 років і старші. За словами організаторів змагань, ці змагання стали, у їхніх рамках відбувся відбір спортсменів для участі в чемпіонаті України з кікбоксингу, який пройде у Чернігові на початку березня. Організатор змагань - Федерація кікбоксингу Львівської області.

Приємно, що кікбоксери Львівського ФСТ «Спартак», ДЮСШ «Фаворит» не пасли задніх на цих змаганнях, а здобували нагороди. Серед дорослих перше місце у ваговій категорії 85 кг посів І. Нечай; у ваговій категорії 50 кг В. Лавріненко теж зійшов на найвищу сходинку медального пєдесталу пошани. Також перше місце вдалося вибороти ще одному «спартаківцю» Руслану Андрієнку. До слова, трнером згаданих спортсменів є Тарас Гоменюк.  

Серед юнаків перше місце у категорії фул та друге у категорії лайт контакт здобув А. Паньків; а Віталій Зяць також підтримав переможний почин свого партнера здобувши перше місце у категорії фул та третє у категорії лайт контакт. Також призивими місця відзначилися Наконечний Назар – перше місце у категорії лайт та друге місце у категорії фул. Волошин виборов друге місце у лайті.  

Мстислав КОЦЬКИЙ-БОБ’ЯК