Глава Міжнародної федерації об'єднаних стилів боротьби (FILA) Рафаель Мартінетті був відправлений у відставку рішенням бюро FILA в суботу, повідомив агентству "Р-Спорт" президент Федерації спортивної боротьби Росії (ФСБР) Михайло Маміашвілі.

У п'ятницю на екстреному засіданні бюро FILA в Таїланді було поставлено питання про відставку голови організації Мартінетті.

"Бюро FILA прийняло рішення висловити недовіру Рафаелю Мартінетті, і він відправлений у відставку", - сказав Маміашвілі.

У вівторок виконком Міжнародного олімпійського комітету (МОК) рекомендував виключити боротьбу з програми Олімпійських ігор 2020 року. Боротьба поповнить список видів спорту, які можуть бути рекомендовані виконкомом до розгляду на вересневій сесії в якості претендентів на місце в програмі Ігор-2020. У цей список уже входять бейсбол/софтбол, карате, спортивне скелелазіння, сквош, ушу, вейкбординг, роллерспорт.

У травні 2013 року виконком МОК винесе своє рішення після того, як міжнародні федерації представлять в Санкт-Петербурзі презентації своїх видів спорту. Остаточне рішення по програмі Олімпіади буде прийнято на 125-й сесії МОК у Буенос-Айресі у вересні, тоді ж буде обрана столиця Ігор-2020, на які претендують Мадрид, Стамбул і Токіо.

Швейцарець Мартінетті очолював FILA з 2002 року.

http://gazeta.ua


Джерело: Gazeta.ua