14/02/2013 - Відкритий лист Асоціації спортивної боротьби України в Бюро ФІЛА

Звернення до Бюро ФІЛА

Асоціація спортивної боротьби України розчарована вчорашнім повідомленням щодо рекомендації Виконавчого комітету МОК виключити спортивну боротьбу з програми Олімпійських ігор 2020 року.

Ми вимагаємо розібратися в ситуації, що склалася і пояснити нам і всім національним федераціям, причини, які могли сприяти формуванню настільки негативної думки щодо нашого виду спорту у членів бюро МОК. І чому до борцівської громадськості не була доведена інформація про можливість виникнення такої ситуації.

Протягом багатьох років наша Асоціація сумлінно виконує всі правила, вимоги та рекомендації ФІЛА. Саме тому, ми вважаємо себе вправі вимагати відповідних дій від ФІЛА, в прямі обов'язки якої, згідно зі статутом, входить захист інтересів нашого виду спорту в Міжнародному олімпійському комітеті. Якщо ФІЛА не в змозі передбачити і запобігти подібній ситуації, значить, ефективність діяльності її керівництва знаходиться під великим питанням.

Ми вимагаємо від Бюро ФІЛА, довести до відома всіх Національних федерацій пояснення того, що сталося, а також запропонувати конкретний план дій по збереженню боротьби в програмі ОІ 2020.

Президент - Е.С.Тедеєв

За матеріалами АСБУ