20/11/2012 - «Трускавецькі джерела » - 2012

   23 -25 листопада 2012 року, у м. Трускавці в спортивному комплексі ДЮСК «Спортовець», (вул.. Данилишених, 11) відбудеться 9-й відкритий всеукраїнський дитячо - юнацький турнір з вільної боротьби «Трускавецькі джерела» серед дівчат 1997-99 р.н., юнаків 1997-98 р.н., та 1999-2001 р.н.

    Цей турнір організований Трускавецькою міською радою (відділ з питань фізичної культури та спорту) , Трускавецькою міською організацією ФСТ «Спартак» (голова Білас П.Л.) , СДЮШОР «Спартаківець» (директор Склярський Я.П.), ДЮСК «Спортовець» (директор Мацькович Л.Є.) та за сприянням директора санаторія «Кришталевий палац» Гумеги Мирослава Дмитровича.

    У змаганнях планують взяти участь спортсмени із Донецької, Київської, Житомирської, Черкаської , Полтавської, Чернівецької, Закарпатської, Тернопільської , Рівненської, Івано - Франківської Львівської областей , м. Києва та команди з Словаччини і Польщі . Загалом очікується понад 250, учасників.

     Завдяки зусиллям тренера Біласа Петра Львовича, з кожним роком цей турнір стає популярнішим та розширює свою географію, про що свідчить кількість команд учасниць змагань .

Запрошуємо усіх любителів вільної боротьби відвідати цей турнір.