19/11/2012 - Львівські нагороди з польських килимів

 

З Відкритого Кубку Польщі з вільної боротьби, який цими вихідними відбувався у містечку Краснік, львівські борці вільного стилю повернулися додому не з порожніми руками. Приємно, що до такої медальної звитяги долучилися й вихованці ФСТ «Спартак», тренером яких є Геннадій Раковський.

     «Участь у змаганнях взяли спортсмени з дев'яти країн Європи, серед яких - Польщі, України, Угорщини, Словаччини, Естонії, Білорусі, Латвії, Литви. Серед дівчат у різних вагових категоріях змагалося 190 спортсменок з 50 команд. Команда Львівського училища фізичної культури посіла друге місце, а команда «Глобус» (Львів) - третє місце. А перше місце дісталося польському клубу з міста Хелм. В особистому заліку серед дівчат посіли: у ваговій категорії 38 кг - Оксана Лівач, 40 кг - Ольга Загайська; 49 кг - Мар'яна Колос, 56 кг - Ірина Остапук. Другі місця посіли: вагова категорія 38 кг - Христина Тимофіїв; 43 кг - Анастасія Ямнюк. У ваговій категорії 46 кг дівчата не дуже добре відборолися і в підсумку зайняли два п'яті місця. Анастасія Остапук, яка на чемпіонаті Європи серед кадеток була третьою тепер у Польщі посіла п'яте місце. Також у цій ваговій категорії п'ятою стала Октябріна Дудка. Треті місця посіли: вагова категорія 52 кг - Анастасія Боженко: 56 кг - Ангеліна Лисак. Такі от результати серед кадеток. У змаганнях юніорок боролася Ірина Черкас, яка у ваговій категорії 44 кг посіла третє місце. У змаганнях хлопців у ваговій категорії 42 кг дуже добре виглядав Дмитро Крисюк, який зумів піднятися на найвищу сходинку п'єдесталу пошани, перемігши у фіналі борця з Білорусі з рахунком 3:2 та 3:1. У ваговій категорії 50 кг третім став Анатолій Дудка. Варто відмітити хорошу організацію змагань, яка була на рівні чемпіонатів Європи. Тому загалом виступ вважаю вдалим, хоча є ще багато технічних та тактичних помилок серед дівчат, над якими потрібно працювати», - розповів тренер з вільної боротьби Олександр Геннадійович Раковський.

     Своїми враженнями від змагань поділився голова Львівського фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», Заслужений тренер України з вільної боротьби Віктор Анатолійович Первачук: «Ми перебуваємо у партнерських відносинах із клубом «Суплєс» з міста Краснік, де відбувався цей турнір. Участь у цих змаганнях львівські борці приймають щорічно. Ці змагання були прекрасно організовані, рівень дуже високий. Сподобалося те, що цей турнір проводився у новому сучасному комплексі, який обладнаний найсучаснішими технологічними новинками. За моєю інформацію на будівництво цього комплексу було потрачено три мільйони доларів. У комплексі є борцівський зал, великий ігровий зал, який ділиться на три баскетбольні майданчики. У комплексі присутній невеличкий готель, а також гуртожиток для учнів. Окрім цього є власний харчоблок, невеликий стадіон та тенісні корти».

Мстислав КОЦЬКИЙ-БОБ'ЯК