15/11/2012 - Ірина Гусяк у складі збірної України підкорює Москву

З 9-11 листопада 2012р. у столиці Росії Москві вирують баталії престижного європейського міжнародного турніру «Кубок європейських націй» з видів боротьби. Ці змагання є командними, тому до участі в них запрошено по шестеро кращих європейських збірних команд з кожного виду боротьби: вільної, жіночої, греко-римської (за результатами чемпіонату Європи-2012). ФСТ «Спартак» у складі чоловічої команди представляє титулований Андрій Стадник (вагова категорія до 66 кг), а у складі жіночої команди Ірина Гусяк (вагова категорія до 55 кг).

     Відтак, жіноча збірна України з вільної боротьби зуміла вибороти перше загальнокомандне місце. Приємно, що до цього тріумфу команди України долучилася й «спартаківка» Ірина Гусяк, яка відмінно провела усі свої сутички, здобувши перемоги.

     Нагадаємо, що Гусяк боролася ваговій категорії 55 кг. Спочатку Ірина здолала опір румунської борчині Анни Павел. Загалом румунок наші дівчата перемогли з рахунком 6:1. Згодом на туше перемогла полячку Катаржину Кравчик, якій два місяці тому поступилася у Баку на фіналі Золотого Гран Прі FILA-2012 з вільної боротьби. Цього разу Ірина не залишила полячці шансів перемігши її на туше. Загалом збірна України у командній боротьбі полячок перемогла з рахунком 4:3.  

     У фіналі Гусяк теж виглядала впевнено перемігши спортсменку з Азербайджану Ярину Дубовську - 5:3.

     Вітаємо Ірину Гусяк та збірну України з вдалим виступом. Довідка Кубок європейських націй або командний Кубок Європи - турнір, який проводиться вдруге. 2011р. був проведений вперше, також у Москві, з ініціативи Федерації спортивної боротьби Росії.

Мстислав КОЦЬКИЙ-БОБ'ЯК