06/07/2010 - Стартував чемпіонат України

 

Сьогодні, 6 липня, у Дніпропетровську стартував чемпіонат України з вільної боротьби. Уже в перший день змагань львівські спартаківки відзначилися здобутими нагородами.

До Дніпропетровська вирушила чимала група представників львівського ФСТ «Спартак»: Ірина Рибак (48кг), Мар'яна Безрука (51 кг), Ярина Дубовська (55 кг), Наталя Синишин, Юлія Малик, Катерина Жидачевська, Антоніна Птицин (усі - 59 кг), Христина Кауфман (72 кг), Василь Шуптар (60 кг), Ростислав Первачук (66 кг), Олег Білоцерківський та Володимир Перхалюк (обидва - 74 кг).

Сьогодні завершили свої виступи жінки. Особливо вдалим виявився виступ Наталії Синишин (тренери Олег Сазонов та Віктор Глібенко), яка у фінальній сутичці перемогла свою тезку - Наталію Нарепеху. Таким чином Наталія Синишин здобула золоту медаль чемпіонату у вазі 59 кг. У цій же ваговій категорії Антоніна Птицин (тренер - Олег Сазонов) завоювала бронзу, поступившись у півфіналі Наталії Синишин, а сутичці за третє місце здолала сумчанку Євгенію Носок.

Зі срібною медаллю повертається до Львова нещодавня призерка чемпіонату Європи Мар'яна Безрука (тренери Олег Сазонов та Микола Пукіш). Мар'яна у вазі 51 кг лише у фіналі у важкій боротьбі поступилася Олександрі Когут.

Варто зазначити, що чемпіонат України розглядається як відбірковий етап до чемпіонату світу, що пройде у вересні в Москві. Завтра розпочнуть змагання чоловіки.

Трохи згодом на нашому сайті з'явиться фотогалерея з чемпіонату України.