22/10/2012 - З «Тернового поля» з чотирма нагородами

 

З 19-21 жовтня на борцівських килимах Тернопільського національно-педагогічного університету вирували баталії 13-го Всеукраїнського турніру з вільної боротьби «Тернове поле-2012» серед чоловіків та жінок. Участь у цих престижних змаганнях взяла й п'ятірка борців ФСТ «Спартак» СДЮШОР «Спартаківець».

У ваговій категорії до 55 кг не було рівних Ірині Гусяк, яка у фінальній сутичці перемогла спортсменку з Калуша (Івано-Франківська область) Ірину Харів. Третє місце у цій ваговій категорії здобула ще одна львівська борчиня Ольга Нарепеха та спортсменка з Молдови Крістіна Бачу.

У ваговій категорії до 66 кг серед чоловіків «срібло» виборов Іван Кусяк, поступившись ще одному спортсмену зі Львова Сергію Слюсаренко. Третє місце у цій ваговій категорії посіли киянин Віталій Костенко та Вадим Гончаренко з Херсону.
У ваговій категорії до 74 кг Мергій Одинак у фіналі поступився Андрію Нагорному. Третє місце виборов ще один представник ФСТ «Спартак» Володимир Перхалюк, а також Ігор Скупий зі Львова.
Єдиний кому не вдалося повернутися із «Тернового поля» з нагородою серед «спартаківців» став Олег Первачук, який боровся у ваговій категорії до 60 кг.
 

Мстислав КОЦЬКИЙ-БОБ'ЯК