22/10/2012 - Кубок «Спартака» «Золотий м’яч 2012»

 

Цими вихідними в м. Буську проходив футзальний турнір на Кубок «Спартака» «Золотий м'яч 2012», присвячений пам'яті Ярослава Кокора.

Цей турнір започатковано в жовтні місяці минулого року і тоді ворота команди ГУДКСУ у Львівській області захищав Ярослав Кокор . Ярослав дуже захоплювався спортом, був людиною надзвичайно працелюбною, мав добрі організаційні здібності, гуртував біля себе прихильників футболу і таким чином було створено добру вольову команду, сформовану з працівників державної казначейської служби різних районів нашої області, та апарату головного управління. Команда з задоволенням брала участь у турнірах різного рівня і заявила про себе , як добре зіграний футбольний колектив. Але на жаль так сталося, що Ярослав передчасно пішов з життя і тому , коли колектив головного управління казначейської служби висловив ініціативу, щоб цьогорічний турнір присвятити його пам'яті , то президія ЛОО ФСТ «Спартак» її одностайно підтримала.
На урочистому відкритті турніру в спорткомплексі ДЮСШ «Освіти» м. Буська команди привітали начальник ДКС району - Ярослав Базюк, заступник голови ЛОО ФСТ «Спартак» -Ігор Власенко, начальник відділу молоді та спорту Буської РДА - Дмитро Татарин. Капітанам команд було доручено покласти кошик квітів до могили Ярослава Кокора.
Всі ігри турніру проходили цікаво і надзвичайно видовищно, спортсмени не шкодуючи сил , грали з повною викладкою, демонструючи зрілу технічну гру. В загальному, за винятком команди ветеранів, сили решти команд були рівними , інтрига збереглася до самого кінця змагань, про що засвідчило турнірне становище, де у трьох команд: ГУДКСУ у м. Львові, Збірна команда депкорпусу Буського району, К-да Освіти, була рівна кількість набраних очок і суддівська колегя була змушена визначати переможців та призерів за додатковими пріоритетами. Наводимо підсумкову турнірну таблицю:

п/п

Команди

ТУРИ

РІЗНИЦЯ

М'ЯЧІВ

ОЧКИ

МІСЦЕ

1

ГУДКСУ у м. Львові

 

5:2

4:8

17:4

26-14

6

ІІІ

2

Збірна команда депкорпусу Буського району

2:5

 

7:2

8:0

17-7

6

І

3

К-да Освіти

8:4

2:7

 

10:2

20-13

6

ІІ

4

Ветерани футболу

 м. Буськ

4:17

0:8

2:10

 

6-35

0

ІV

Примітка: переможця та призерів визначено за кращою різницею забитих та пропущених м'ячів, в іграх між собою.
Всі команди було нагороджено пам'ятними грамотами, переможець та призери - Кубками та грамотами відповідних ступенів.

Головний суддя змагань : Ігор Власенко