15/10/2012 - Регбійні баталії «Верховини» в Ірпіні

13-го жовтня у чемпіонаті України серед команд першої ліги з регбі-7 в містечку Ірпінь, що у Київській області завершився фінальний етап. У Фіналі брали участь дев'ять регбійних команд із різних куточків України. Розбиті вони були на три підгрупи, по три команди у кожній. 
Регбійна команда Львівського ФСТ «Спартак» ДЮСШ «Верховина» виступала у підгрупі з харківською командою «УЇПА» та івано-франківським «Роландом».

  У першому матчі групи підопічні Євгена Тарасенка зіграли внічию з харківським «УЇПА» - 17:17. Принагідно, варто зазначити, що в дебюті гри травми отримали провідні гравці львівської команди Паньків та Дурнов. Можливо, саме відсутність цього дуету й завадив галицькій команді дотиснути харківську команду. 

    У другому матчі групи з івано-франківським «Роландом», у галицькому регбійному дербі, сильнішими виявилися іванофранківці - 19:5. І знову, як і у першому матчі не обійшлося без травм у складі львів'ян. У «Верховини» травмувався Кузьміч. 

    «З кожної із підгруп у фінал виходив переможець групового етапу, плюс найкраща команда з кожної із трьох підгруп за підсумками зіграних групових матчів. Так трапилося, що волею жеребу нам знову випало зіграти з «УЇПА», якій ми поступилися з рахунком - 22:24. А в останній грі туру в Ірпіні перемогли господарів з рахунком - 21:12 і у підсумку посіли сьоме місце. Травми таких гравців нашої команди, як Паньків, Дурнов та Кузьміч завадили виступити нам краще. Тому результатом ми не задоволені», - підсумував виступ «Верховини» її головний тренер Євген Тарасенко. 
    Щодо переможців підгуп, то у підгрупі «А» тріумфувала одеська «Академія-ОДЮСШ», яка набрала максимальну кількість очок - 6. Друге місце посіла київська команда «Епоха-Політехнік», а третім став дніпропетровський «Дніпро». 
     У підгрупі «Б» не мало особливих проблем КР «Море» з Феодосії. На другому місці розташувався РК «Ірпінь-ДЮСШ», а третіми стали регбісти РК «Хмельницький». 
У третій підгрупі «В» першим став івано-франківський «Роланд», а друге місце завдяки кращій різниці забитих і пропущених м'ячів посіла львівська «Верховина».
     У матчі за п'яте місце «УЇПА» вигриз перемогу у РК «Хмельницький» - 17:15. У «бронзових розбірках», так званому причорноморському дербі КР «Море» переграв одеситів з «Академії- ОДЮСШ» - 17:15. У головному матчі турніру столична «Епоха-Політехнік» впевнено перемогла «Роланд» з Івано-Франківська - 29:19, завоювавши звання чемпіона України з регбі-7 серед команд першої ліги. 
      Підсумкова таблиця команд в чемпіонаті України з регбі-7 серед команд першої ліги
1. «Епоха-Політехнік» (Київ)
2. РК «Роланд» (Івано-Франківськ)
3. КР «Море» (Феодосія)
4. «Академія-ОДЮСШ» (Одеса)
5. «УЇПА» (Харків)
6. РК «Хмельницький» (Хмельницький)
7. «Верховина» (Львів)
8. РК «Ірпінь-ДЮСШ» (Ірпінь)
9. «Дніпро» (Дніпропетровськ)

Мстислав КОЦЬКИЙ-БОБ'ЯК