26/09/2012 - XIV Всеукраїнська Спартакіада серед збірних команд державних службовців.

З 17 по 22 вересня в м. Алушта проходив фінал Всеукраїнської Спартакіади серед команд державних службовців, в якому взяли участь 23 збірні команди областей України, дві збірні команди міст Києва та Севастополя, та команда Автономної Республіки Крим.
Збірна команда Львівської області була представлена у всіх п’яти видах програми Спартакіади , в яких у ході змагань були свої досягнення і невиправдані поразки. Так можна привітати команду з шашок, де Богдан Москаль став чемпіоном Спартакіади, а в загальнокомандному заліку разом з Людмилою Теслею вибороли почесне ІІ місце. Це високе досягнення, якого можна було досягти лише завдячуючи багаторічній наполегливій тренувальній роботі.
Успішно виступала команда з шахів в складі Ірини Коцюб`як, та Анатолія Стецуна, які вибороли високе IV місце. Не погано виступила футзальна команда, яка закінчила виступ на VІІ місці. Можливість піднятись вище у турнірній таблиці у неї була, якщо би більш зібрано і агресивно зіграла в боротьбі за V місце з командою Хмельницької області. Нижче своїх можливостей виступила команда з настільного тенісу та волейболу. Особливо це стосується волейбольної команди, котра на старті маючи перевагу упустила перемогу в іграх з Черкаською та Івано Франківською областями, в подальшому вже не могла зібратись і опинилась на ХХІІ місці. Цей результат волейбольної команди негативно позначився на загальнокомандному комплексному заліку, який цього року визначив команді Львівської області ХIV підсумкове місце, яке на жаль стало чільним місцем лише ІІ половини турнірної таблиці.
Ще раз вітаємо заступника керівника апарату, начальника відділу організаційно-кадрової роботи Турківської РДА- Богдана Москаля з переконливою, почесною перемогою, всіх учасників збірної команди з добрим виступом , бажаємо успіхів у спорті і виробничій діяльності, висловлюємо подяку колективам ДФІ, ЛОЦЗ, апарату ЛОДА, Сокальській та Турківській РДА, які приділяють велику увагу розвитку фізичної культури та масового спорту серед своїх працівників, котрі є постійними учасниками змагань різного рівня .
Президія ЛОО ФСТ «Спартак».