04/09/2012 - Золотий ривок зі «Старої Сіньйори»

28 серпня 2012 року в столиці Румунії - Бухаресті в рамках чемпіонату Європи з важкої атлетики серед кадетів до 17 років вихованець Львівської ДЮСШ «Енерегетик» ЛМР фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» - 16-річний майстер спорту Володимир Гоза здобув золоту медаль у ривку з результатом 147 кг, виступаючи у ваговій категорії до 85 кг., а також, бронзову медаль у сумі двоборства набравши 307 кг.
Ривок - це швидкісно-силова вправа у важкій атлетиці яка вимагає вимагає від атлетів хорошу координацію та відчуття техніки. В цій вправі Володимир був на висоті, випередивши своїх суперників на 7 кг. У поштовху вихованець тренерів-викладачів Гентоша Володимира та Гентоша Андрія підняв 160 кг. Зауважу, що він підкорив вагу 165 кг, яка дала б йому срібну медаль у сумі двоборства, але судді зафіксували помилку у виконанні вправи і не зарахували її.
Враховуючи, що Володимир Гоза ще має рік в запасі у цій віковій групі та перший виступ на міжнародній арені, можна з впевненістю говорити про дуже вдалий виступ підопічного тандему Гентошів.
За два тижня цього молодого і, без перебільшення, талановитого важкоатлета чекає чергове випробування на чемпіонаті Світу, що пройде в Словенії.
Вітаємо нашого вихованця і бажаємо йому нових звершень на подальших змаганнях як в Україні, так і за її межами.