29/05/2012 - Фінал Всеукраїнської Спартакіади.

     З 21 по 26 травня в м. Алушта проходив фінал ІІ Всеукраїнської спартакіади серед депутатів верховної Ради України, Верховної ради Автономної республіки Крим, обласних, міських (міст обласного підпорядкування) сільських та селищних Рад до програми якого було включено сім видів спорту,шість залікових (футзал, волейбол, н/теніс, шахи, шашки,більярд), та тенісу. Більярд та теніс були представлені вперше.
            Збірна команда була сформована з переможців фінальної частини ІІ Спартакіади Львівщини до складу якої ввійшли депутати всіх рівнів Рад, та представляли різні регіони області. На жаль в шашках та н/тенісі ( в чоловічому розряді) залишилися вакансії, так як переможці і призери в цих видах за різних причин і обставин не змогли взяти участі у змаганнях.
             Наша футзальна команда була сформована з депутатів Рад Буського р-ну, та Червоноградської міської Ради. В групових змаганнях, за жеребом , доля звела їх з сильними командами, які боролися за найвищі місця в турнірній таблиці. Команда розпочала гру з перемоги над командою м. Севастополя з рахунком 4:1. Але подолати опір збірних Полтавської та Черкаської областей не змогла і поступилася з рахунками0:2 Полтаві, та 0:1 Черкасам. В напруженій боротьбі за 9-16 місце виборола загальне 11.
             Волейбольна команда була сформована з депутатів Миколаївського та Бродівського р-н. У відбірковій групі на початку вони виграли у Чернігівської області , але поступилися фаворитам-Тернопільській та Житомирській областям. В іграх за 9-12 місце вони переграли команди Автономної Республіки Крим , та Рівненської області з рахунком 2:1 і посіли загальне 10 місце.
Настільний теніс був представлений єдиною представницею жіночої статі Марією Поліщук - депутатом Сокальської районної Ради, яка доклала максимум зусиль і виборола 6 місце. На жаль в загальнокомандному заліку в цьому виді спорту через відсутність чоловіка команда опинилася на 12 місці.
             В великому тенісі збірну представляли депутат обласної Ради - Іван Бокало, та депутат Жовківської районної Ради-Володимир Федик. Як для дебютантів вони виглядали доволі впевнено продемонстрували не погану техніку володіння ракеткою і вибороли відповідно 14 та 12 місце з 33 учасників.
             В шахах команду представляв депутат обласної ради - Андрій Холявка, у кожній партії показував зрілу, змістовну гру і лише відсутність турнірного досвіду в бліцових партіях ( а саме так проводився турнір за регламентом, 20 хвилин на партію) не дозволила йому піднятись вище 11 місця, з 18 учасників.
      Більярд дебютував на цих змаганнях і нашу команду в цьому виді  представляли Євген Зазуляк - депутат Бродівської міської Ради, та Василь Юрчук- депутат Кам'янко-Бузької міської Ради. Їхня майстерна гра стала прикрасою змагань фінальної частини Спартакіади, вони без поразок пройшли до півфінальної частини змагань і за долею жеребу були змушені грати між собою , де з мінімальною перевагою переміг Євген Зозуляк . В фіналі Євген впевнено і ефектно переміг Юрія Бідюка - Житомирська область і виборов золоту медаль Спартакіади. Крім особистої перемоги разом з Василем Юрчуком вони стали переможцями в командному заліку.
               В загальнокомандному заліку, через відсутність наших представників в 2 видах програми Спартакіади команда не змогла піднятись вище 12 місця.
              Всі переможці та призери були нагороджені Кубками та медалями , грамотами Верховної Ради України. В вітальному слові голова державної служби молоді та спорту України Р. Сафіуллін сказав , що ті змагання є фішкою в розвитку масового спорту в Україні, так як побачивши свого депутата на спортивному майданчику, більшість молоді захоче так само приєднатись до масового фізкультурно - спортивного руху країни. Вся наша команда в кінці Спартакіади виглядала трошки виснаженою спортивною боротьбою, але задоволенню не було меж. Всі тільки і обговорювали епізоди спортивної боротьби, запевняли , що тижневі тренування стануть нормою їх життя, планували майбутні турніри і звичайно мріяли про перемоги. Я ще раз вітаю героїв-переможців Спартакіади - Євгена Зазуляка та Василя Юрчука, всіх учасників команди, які доклали максимум вольових та фізичних зусиль для того , щоб досягти кращого результату. І це наша спільна , не гучна, але досить вагома перемога.

       Заступник голови ЛОО ФСТ «Спартак»
         керівник команди                                                              І. П. Власенко