12/04/2012 - Чемпіонат Львівської області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат

 

Виступ Спартаківців у чемпіонаті Львівської області серед юнаків та дівчат 1995-97р.р.н.

 

 

12 квітня у м. Львові завершився чемпіонат Львівської області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 1995-97рр.н.у якому прийняло участь 96 спортсменів (юнаків -71 , дівчат - 25).За підсумками чемпіонату буде сформована збірна команда області для участі у чемпіонаті України ,який відбудеться 11-14 червня у м. Івано-Франківську.

Переможці змагань.

Ашарін Роман - 1997р.н., КМС, вагова категорія до 42 кг. тренери : Кушнір А.В. (м. Соснівка), Раковський О.Г.- (Львівське училище фізичної культури).
Ашарін Петро - КМС, вагова категорія до 58 кг. тренери : Кушнір А.В. (м. Соснівка), Раковський О.Г.- (Львівське училище фізичної культури).
Ванькович Володимир- І розряд, вагова категорія до 100 кг. тренер : Ткачишин С.І. (смт. Щирець).
Демко Христина - І розряд, вагова категорія до 46 кг. тренери : Вуйцік Я.П.. (с.Пісочна), Сазонов О.П.- (Львівське училище фізичної культури).
Сало Юлія - КМС, вагова категорія до 52 кг. тренери : Троц А.С. (м. Львів), Сазонов О.П.- (Львівське училище фізичної культури).
Вольська Соломія - КМС, вагова категорія до 56 кг. тренер : Кушнір А.В. (м. Соснівка), яка на своєму шляху перемогла досвідчених спортсменок з Львівського училища фізичної культури та впевнено виборола право представляти Львівщину у чемпіонаті України.

Срібні призери змагань:

Чегус Микола - І розряд, вагова категорія до 46 кг. тренер : Кушнір А.В. (м. Соснівка). Микола у фінальній сутичці поступився спортсмену з Львівського училища фізичної культури Дутціі Анатолію з мінімальним рахунком у першому періоді 1 : 1, у другому періоді 0 : 1.
Падалюк Орест - КМС, вагова категорія до 76 кг. тренер : Вуйцік Я.П. (с.Пісочна ).
Білас Павло - І р., вагова категорія до 85 кг. тренер : Білас П.Л.. (м.Трускавець ).У фінальному поєдинку Петро поступився по балах спортсмену з ЛУФК, призеру чемпіонату України , Галушці Андрію.

Бронзові призери

Якушев Олег - І юн. розряд , вагова категорія до 46 кг., тренер Троц А.С. (м. Львів)
Шиманський Тарас - І р., вагова категорія до 85 кг., тренер Вуйцік Я.П. (с.Пісочна ).

Слід зазначити , що до чемпіонату країни ще є час виправити помилки та здійснити більш ретельну підготовку. Спортсменів чекають змагання у м. Городенко 19-21 квітня (Івано - Франківська обл..) та Івано- Франківську 5-7 травня , після чого буде проведений навчально - тренувальний збір та визначений остаточний склад команди .

Дирекція спортивної школи вітає спортсменів та їхніх тренерів з перемогами.