19/03/2012 - Відбулося засідання президії ЛОО ФСТ «Спартак»

 

15 березня 2012 року в готелі «Власта» відбулося чергове засідання президії Львівської обласної організації ФСТ «Спартак» з порядком денним:

1. Нагородження Наталі Синишин, чемпіонки  Європи 2012 року з боротьби в м. Бєлграді (Сербія) та її тренерів О.П. Сазонова та В.В. Глібенка.
2. Затвердження календарного плану фізкультурно-масових та спортивних планів на 2012 рік.
3. Затвердження спортивно-масових заходів в рамках відзначення «Року фізичної культури та спорту в Україні».
4. Різне.
           В роботі президії взяв участь заступник голови об'єднаних профспілок Львівщини О.Беспалий, крім цього було запрошено голів обласних галузевих профспілок, які обслуговуює ЛОО ФСТ «Спартак», інструкторів-організаторів фізичної культури та спорту, голів міських організацій ФСТ «Спартак».
          Розпочалася робота президії з церемонії вшанування чемпіонки Європи 2012 р., з вільної боротьби серед жінок - Наталі Сенишин. Щирі слова привітання висловив заступник голови об'єднаних профспілок Львівщини Олексій Беспалий і вручив чемпіонці почесну грамоту. Голова ЛОО ФСТ «Спартак» В.А. Первачук від імені президії привітав Наталю Синишин з високим спортивним досягненням, поздоровив її тренерів Олега Сазонова та Віктора Глібенко і вручив всім цінні призи та грошові винагороди. 
           З інформацією по другому та третьому питаннях виступив заступник голови ЛОО ФСТ «Спартак» - І.П.Власенко. Майже всі присутні виступили в обговорені цих питань, висловили свої пропозиції та побажання щодо вдосконалення календарного плану фізкультурно-спортивних заходів.
          В різному обговорювались питання щодо організації роботи фізкультурно-оздоровчих груп з плавання на басейнах - НСБ олімпійської підготовки з літніх видів спорту МО України, та організації спортивно-масових заходів за місцем проживання громадян.