26/10/2011 - Знову Алушта приймає чергову Всеукраїнську Спартакіаду

 

В м. Алушта з 20 по 23 жовтня проводилися змагання за програмою ХІІІ всеукраїнської Спартакіади серед збірних команд галузевих профспілок та територіальних організацій ФСТ «Спартак».

      До програми спартакіади входили наступні види спорту: 
- легка атлетика; 100м та 800 м. чол., 100м. та 400 м . жін., та стрибки у довжину;
- гирьовий спорт; три вагових категорії;
- армспорт; три вагових категорії;
         Львівська обласна організація сформувала збірну команду з представників Радехівського відділення банку «НАДРА», та Львівського відділення ГПУ «Полтавагазвидобування».
        Цікаво , що в армспорті збірну команду представляв ветеран, заступник голови ЛОО ФСТ «Спартак» -Ігор Власенко, який був старший на 16 років самого літнього учасника в даному виді спорту, але йому вдалося маючи дві поразки і одну перемогу уникнути ролі аутсайдера.
        Гідно виступав у гирьовому спорті представник Львівського відділення ГПУ «Полтавагазвидобування»- Тарас Гринчишин. Який виборов ІІІ місце, поступившись лише діючим майстрам спорту.
Потужно представив Львівську організацію в бігу на 100м. керуючий Радехівського відділення банку «НАДРА» -Тарас Калита, який став чемпіоном Спартакіади. А в загальному підсумку команда з легкої атлетики (чол. + жін.) посіли високе друге місце.
       За підсумками комплексного заліку збірна команда ЛОО ФСТ «Спартак» посіла ІХ місце з двадцяти семи збірних команд територіальних організацій ФСТ «Спартак» це кращий результат за всю історію виступів команди.
       Серед галузей профспілок І місце виборола команда ЦК профспілки охорони здоров'я у складі якої виступав Львівянин - Орест Булак, аспірант кафедри внутрішніх хвороб ЛНМУ ім. Д. Галицикого і вніс до загальнокомандної скарбнички І місце у стрибках у довжину, що дозволило команді піднятись на вищу сходинку у п'єдисталу пошани.

Керівник спортивної делегації Львівщини - В. А. Первачук.