15/08/2011 - «Спартак» опановує виробничий футбол

 

В місті Комарно 12-13 серпня відбувся ІІ-й етап Всеукраїнського турніру з футболу «Кубок Спартака2011», присвячений 20-й річниці Незалежності України.

В змаганнях взяли участь команди трудових колективів які обслуговує ЛОО ФСТ «Спартак». На урочистому відкритті команди привітали голова ЛОО ФСТ «Спартак» -Віктор Парвачук, та голова профкому УМГ «Львівтрансгаз»-Любомир Гнатковський.

В ході турніру в побудові тактичних і командних дій, ігровою дисципліною виділялися команди ПАТ «Львівгаз», та УМГ «Львівтрансгаз» , які демонстрували якісну, технічну гру. Результат очної зустрічі, яка закінчилась з рахунком 1:1 не дав відповіді хто кращий. І тільки за різницею забитих та пропущених мячів в турнірі перевагу отримала команда ПАТ«Львівгаз». Третю сходинку турнірної таблиці посіла команда Львівського відділення ГПУ «Полтавагазвидобування».

За підсумками змагань команди призери були нагороджені Кубками, медалями і грамотами ЛОО ФСТ «Спартак», а також було відзначено окремими призами кращого гравця і кращого воротаря турніру.

Переможець цих змагань каманда ПАТ « Львівгаз» візьме участь в зональних змаганнях Всеукраїнського турніру , який відбудеться на початуку вересня (місце проведення ще не визначено).

Президія ЛОО ФСТ «Спартак» поздоровляє переможців і призерів з високим спортивним досягненням, висловлює подяку головам профкомів за створення належних умов для підготови команд та дирекції стадіону міста Комарно за якісну підготовку спортивної арени до змагань. Бажаємо успішного виступу у фінальній частині Всеукраїнського турніру переможцю змагань.

 Заступник голови ЛОО ФСТ «Спартак» Ігор ВЛАСЕНКО