13/07/2011 - Роберт Мартон переміг у першому бою на Чемпіонаті Європи

 

У Грозному (Росія) в неділю стартував чемпіонат Європи з боксу серед юнаків у віці від 13 до 14 років. Рішення про проведення юнацького міжнародного турніру в Грозному було прийнято на виконкомі Європейської конфедерації боксу у лютому поточного року.

Всього у змаганнях беруть участь 155 спортсменів які представляють 16 національних збірних Старого Світу. Змагальна частина турніру проходить у спорткомплексі "Олімпійський" м. Грозного.

Урочиста церемонія відкриття турніру пройшла помпезно, адже Чечня вперше приймає престижний чемпіонат Європи. Участь у відкритті взяли представники влади Чечні та відомі спортсмени: олімпійський чемпіон, екс-головний тренер збірної Росії з боксу Олександр Лєбзяк, дворазовий олімпійський чемпіон Олексій Тищенко, кращий боксер 2010 року за версією світового рейтингу АІБА Артур Бетєрбієв, триразовий олімпійський чемпіон Бувайсар Сайтієв та інші.

Відділення НОК України у Львівській області спільно з федерацією боксу Львівщини та ФСТ «Спартак» профінансували поїздку на чемпіонат молодому боксеру, учню 9 класу УФК, львівському спартаківцю Роберту Мартону який боксує у в/к до 68 кг. І мабуть не дарма, як показали вчорашні попередні бої. Поєдинки пройшли в 11 вагових категоріях до 38,5 та понад 76 кг.

За підсумками першого дня змагань Роберт Мартон успішно провів свій перший бій на Чемпіонаті Європи - з рахунком 6:0 він переміг представника Туреччини Медетоглу Т.Фукрана Тура. У п'ятницю 15 липня Мартон проведе бій з азербайджанським боксером Тебризом Гаджизаде.

noc.lviv.ua попросив президента федерації боксу Львівської області Олександра Павельця прокоментувати турнірні перспективи львівського спортсмена. «Мартон може далеко пройти на цьому турнірі якщо не буде боятися авторитетів і покаже на що він здатний. Роберт дуже талановитий молодий боксер і у нього є майбутнє. Головне проявляти характер у кожному бою», - сказав Олександр Павелець.

Тарас Сегедій, www.noc.lviv.ua